EagleFx Lisansı Var Mı? Eagle Fx Güvenilir Mi?

Son zamanlarda EagleFx nasıl?, EagleFx lisansı var mı?, Eagle Fx güvenilir mi? konularında oldukça çok mesaj aldım ve EagleFx aracı kurumunu araştırmaya karar verdim. Bu yazımda siz değerli yatırımcıların EagleFx aracı kurumu hakkında merak ettiği soruları cevaplayacağım.

İncelemelerimde öncelikle şirketlerin güvenilirliğine bakıyorum. Çünkü bir şirket güvenilir değilse diğer sunduğu hizmetler yatırımcının ilgisini çekmiyor. Güvenilirlik noktasında ise kriterim, şirketin sahip olduğu lisanslar ve para yatırma-çekme işlemleri esnasında ortaya koyduğu hizmetlerdir.

Eagle Fx Anasayfa

Eagle Fx İnceleme

İncelemeye ilk olarak EagleFx aracı kurumunun  web sitesi ve sosyal ağları üzerinden başladım. EagleFx web sitesini incelediğimde dikkatimi çeken ilk şey, Türkçe desteğinin olmaması ve sitenin oldukça karmaşık olması oldu. Eğitim dökümanları oldukça yetersiz. Spread oranları da hesap türlerine göre değişiklik göstermekte ve diğer aracı kurumlara göre ise biraz yüksek olduğunu gördüm. Ayrıca sosyal medyalarını araştırdığımda ise aracı kuruma ait herhangi bir sosyal medya hesabı bulamadım. Firmanın genel merkezini araştırdığımda ise sitenin sonunda bir adres buldum. Adresi araştırdığımda karşıma otel çıktı yani sitede belirtikleri adres yanlış ve iletişim numaraları hakkında herhangi bir şey mevcut değil.

Eagle Fx regülatörlerini araştırdığımda ise siteleri de dahil olmak üzere herhangi bir yerde sahip oldukları regülatör ve lisans hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

Eagle Fx Nasıl Bir Firma?

Aracı kurumun websitesi https://www.eaglefx.com/ dır. EagleFx aracı Dominik Cumhuriyeti merkezli bir şirkettir. Herhangi bir sıkıntı esnasında hakkınızı nasıl arayacağınızı da siz değerli yatırımcıların  takdirine bırakıyorum.

Kaldıraç oranı ne kadar?   Şirket, maksimum 1:500’e kadar kaldıraç hizmeti vermektedir.

Minimum yatırım miktarı ne kadar? Şirkette gerçek hesap açılabilmesi için minimum 10$ yatırılmalıdır.

Spread oranları? Aşağıdaki resimde belrtilmiştir.

Yatırım ürünleri çeşitli mi?  Döviz çiftleri başta olmak üzere, emtialara, hisse senetlerine, endekslere, petrol ürünlerine ve kripto paralara kadar birçok ürün bu şirkette mevcut.

Eagle Fx Spread

Eagle Fx Hesap Türleri

EagleFx aracı kurumun hesap türleri hakkında websitelerinde detaylı bilgi bulunmamaktadır.

İşlem Platformu; MetaTrader 4 ile işlem yapabilme imkanı sunuyorlar.

Para Yatırma ve Çekme; Şirkete fonlama yaparken ve para çekerken, Kredi kartı, Bitcoin gibi yöntemlerle hem para yatırabiliyor hem de çekebiliyorsunuz.

EagleFx Türkçe destek; Firma, henüz Türkçe müşteri desteği sunmuyor. Websitelerinde de Türkçe seçenek bulunmuyor.

EagleFx Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

EagleFx hakkında yazılan şikayet ve yorumlarda en çok şikayet edilen konular;

  • EagleFx paramı alamadım,
  • EagleFx spread sıkıntısı,
  • EagleFx regülatör yok konularıdır.

Eagle Fx Güvenilir Mi?

EagleFx aracı kurumun regülatör veya lisansının bulunmaması, Türkçe destek vermemeleri, spread oranlarının değişkenlik göstermesi, adreslerinin sahte, iletişim numaralarının bulunmaması ve para çekme konusunda şikayetlerin olması güven konusunda benden 2 yıldız almasına neden oldu.

Eagle Fx Dolandırıcı

Bir cevap

  1. Sakir dedi ki:

    Bıktırıcı bir reklam bana telefonu yere caldiracak istemitorum boyle bir rekami yyyyyeeeettteeer aaarrttiik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir